Anneler Günü İçin 100TL Altı Hediye Alternatifleri FloBlogger / 28.04.2017 Her Anneler Günü yaklaşınca çocukları da ‘’ben ne alacağım?’’ telaşı sarıyor. Annelerimiz bizim için her gün çok kıymetli olsa da, onları bu Anneler Günü’nde kendilerini daha da özel hissetmelerini sağlayacak 100 TL'nin altında  süper hediye  fikirleri Flo’dan geliyor.

Kabul edelim ki; annelerimiz de dahil olmak üzere bütün kadınların ortak noktası tabii ki ayakkabılar :) 
-Rahatına ve bir o kadar da güzelliğine düşkün anneler için alışveriş ve yürüyüşlerine hem şıklık hem de konfor katacak dolgu topuk babetler harika bir hediye fikri olabilir.

-Modayı yakından takip eden, dinamik anneler için sizin de aklınızın kalacağı harika spor ayakkabıları da tercih edebilirsiniz.

-‘’Annem klasik modellere bayılır!’’ diyorsanız, tam da koruyucu meleğinize uygun modeller de annenizi çok mutlu edecek hediye fikirleri arasında


-Çalışan anneleri de unutmamak gerek! Adeta süper kahraman gibi hem evi düzene sokup hem çalışıp hem de görünüşüne özen gösteren anneler için harika gova modeller kesinlikle çok doğru bir hediye tercihi olabilir.


Unutmadan!
Flo, bu Anneler Günü'ne özel 100TL üzeri alışverişlerde Pırlantalı İnci Kolye hediye ediyor. Değerli annelerimize bizim de bir hediyemiz olmazsa olmazdı. :)


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar