Çizgilerin Modası FloBlogger / 31.05.2017

Bu yaz sıkça görmeye başlayacağımız, dumanı üstünde en yeni trendimiz; Çizgili Desenler!

İnce, kalın, enine ve boyuna, her şekilde kullanıma açık olan stil büyük markalar tarafından ilkbahar-yaz koleksiyonlarında sıkça yer buluyor.
Elbiselerinizde, gömleklerinizde, ayakkabılarınızda, tişörtlerinizde ve çantalarınızda her tarzda kullanabileceğiniz çizgi modası, modayı yakından takip edenler tarafından da büyük bir beğeniyle karşılandı.
Çizgi modasını nasıl kullanacağınız size kalmış olsa da, biz naçizane tavsiyelerimizi vermeyi kendimize borç biliyoruz . :)


Minimal kesimli dikey çizgiler ve soft renklerde olan elbiseler bu trendin en gözde parçalarından biri. İpek veya koton kumaşları tercih edebileceğiniz bu parçaların altına dilerseniz tek renk bir sneaker giyebilirsiniz.


Önerimiz çizgili desenleri alt-üst şekilde takım giyip, yorucu bir görünüm vermemeniz yönünde. Ancak, iddialı ve dikkat çekici olmak için de bu riske girmeye değebilir. Davetlerde kullanabileceğiniz bu stilde, dökümlü kumaş pantolonunuzu boyuna çizgili seçerek uzun bir görünüm elde ederken, daha dar çizgilere sahip bir gömlek de kullanabilirsiniz.

Çizgili gömlekler trend olsun olmasın, her zaman popülaritesini korumayı başarıyor. Bu sezon çizgili gömlekler de farklı bir birleşim dikkat çekiyor. Spor görünümlü, yan tarafında zıt renklerde dikey bir şerit bulunan pantolonlarla, çizgili gömleklerinizi kombinleyerek çizgi modasına sizde uyum sağlayabilirsiniz.


Yine ipek veya koton kumaştan tercih edeceğiniz yaz renklerine uyumlu çizgili elbiseleri, uyumlu ayakkabılarla kombinleyerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar