Günlük Stilde Süret Zarafeti FloBlogger / 10.11.2017       O, hem soğuk havaların sıcak koruması, hem sokak modasının kurtarıcısı “süet”. Onu bu sezon bohem stilden kurtulmuş, gündelik stilin iddialı görünümlerine sahip olarak sıkça göreceğiz. Sokak modasındaki süet zarafetini dört farklı kombin üzerinden sizin için inceledik. Unutmayın, “süet” doğru aksesuarlarla seçilip, beraber kullanıldığında sizin günün starı yapabilecek güce sahip bir mücevher!Doğal dengedir gri! En az siyah kadar asildir ve her sezon modası geçmeden raflardaki, podyumlardaki yerini korur. Gri uzun kaşe mantolar ise geçtiğimiz sezon da bu sezon da trend bir görünüme sahip olmanın en güçlü anahtarlarından. Her mevsimin vazgeçilmezleri kot pantolonlarımız ile gri kaşe bir mantoya eşlik edebilecek en uyumlu renklerden biri ise tabadır! Böyle bir kombinin altına tercih ettiğiniz taba bir bot ile hem kombininize iddialı bir hareket katmış olur hem de sezonun trend görünümlerinden birinin güçlü bir sahibi olmuş olursunuz, bizden söylemesi.
Geçiş mevsimin vazgeçilmez parçalarından Oxford modeller her daim günlük stilimizin en büyük kurtarıcısı. Her sezon varlar ve her sezon şıklığı simgeliyorlar. Bu modeller süet ile birleştiğinde ise modern ve güçlü bir duruşun vazgeçilmez simgeleri olduklarını, onlarla atılan her adımda vurguluyorlar. Mantolarınız ve ince salaş trikolarınız ile bu zarifliği simgeleyen model ayakkabıları tercih ettiğinizde artık siz kaliteli şıklığın vücut bulmuş halisiniz! 
Asla modası geçmeyecek bir model ve stil dolu kadınların vazgeçemediği renk siyahın süet ile birleşimi ile çıkan zarafet ile karşı karşıyayız. Ofis şıklığının daimi aksesuarı, özel günlerin kurtarıcısı alçak topuklu, sivri burun stilettolar! Her ayakkabı dolabında olması gereken bu parça ile sezonun asil duruşlarından birine sahip olmanız kaçınılmaz.Sonbahar günlük siluetinin en trend adımları sezonun en hit parçalarından bağcıklı görünümlü botlar ile atılıyor. Bu botlar, üzerlerine giyilen bir hırka ya da manto ile anında sportif görünümden sıyrılıp gündelik şıklığın havalı görüntüsünü yaratmakta hiç zorlanmıyorlar. Süetin her renge yakıştığı bu botlardan biz siyah renk ile bir kombin yarattık ama sizler bu modelin her rengi ile sokağın ya da okulun en dikkat çekici ismi olabilirsiniz, dikkatli olun!
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar