Sporla Gelen Mutluluk! FloBlogger / 01.07.2016

Spor yapmak deyince sağlıklı ve daha zinde bir vücuda sahip olmak ilk akla gelenlerden. Peki spor yapmak sizin için ne ifade ediyor? Hayatın tüm koşuşturmacası içinde keyifli bir mola, koşarken hissettiğimiz özgürlük, yenilenme hissi…

Spor hayatımıza girmişse tutku haline de gelmiş demektir 🙂 Biz de bu yazımızla spor tutkunlarına ve moda severlere, spor şıklığı nasıl yakalayacakları konusunda yardımcı olmak istedik.

Spor yaparken rahat olmayı seviyorum ama şıklık da önemli diyenlerdenseniz:

Spor yaparken rahat olmak kadar son dönemlerde spor şıklık da büyük önem kazandı. Spor kıyafetlerinize ufak dokunuşlar yaparak ve doğru ayakkabıları seçerek hem rahat hem şık bir görünüm yakalamanız mümkün. Size bir sır: tabanı renkli spor ayakkabılar son dönemlerde çoook favori 😉Renkler Sizi Çağırıyor!

Spor yaparken özellikle koşu gibi yorucu sporlarda canlılığınızı ve enerjinizi koruyabilmek önemlidir. Rengarenk ayakkabılar tercih ederek koşularınızı keyifli hale getirin, kilometrelerce keyifle koşun! Durmayın, her adımınızı renklendirin 🙂Siyah beyaz olsun, benim olsun!

Kimilerinin hayatının merkezinde sadelik vardır. Gömlekten pantolona, çantadan ayakkabıya kadar baştan aşağı sade olmak isterler. Spor severleri de unutmadık tabi ki 🙂 Siyah ve beyaz renk alternatifleriyle şıklığınızdan ödün vermezken sadeliğinizi de koruyabilirsiniz.Herkese keyifli sporlar dileriz 🙂


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar